06 Şubat 2011

life is just a cup of cake.

sağlığım yerimde.
ama ben şu an tüm umutlarımı yitirdiğim,kendimi çirkin hissettiğim,özgüvenimin sıfır olduğu,içimin sürekli sıkıldığı,kimsenin beni beğeneceğine inanmadığım,tembel olduğum,uyku uyuyamadığım,ne yapmak istediğimi bilmediğim,saçmaladığım,boş boş baktığım,insanları anlayamadığım,kendimi insanlara anlatamadığım,para kazandığımı hissetmediğim,sürekli şikayet ettiğim,işimi hiç ama hiç sevmediğim,kendimi tokatlayıp kendine gel demek istediğim bir dönemdeyim.bu hafta işi bıraktığımı açıklayacağım.belki üzerimden 400 tane öküz kalkar.belki bir 400 tane daha oturur bilemiyorum.hiçbir şey bilmiyorum.ve buraya sürekli mutsuz birşeyler yazdığım için de üzülüyorum.üzül dur.gözleri sürekli dolu dolu gezen bi çizgi film kahramanı gibiyim.

6 yorum:

Adsız dedi ki...

Yazını duzelticem biraz kusura bakma!

ama ben şu an tüm umutlarımı yeşerttiğim,kendimi çok güzel hissettiğim,özgüvenimin 1 milyon olduğu,içimin sürekli coştuğu, birinin beni hep beğendiğine inandığım, arı gibi olduğum, heycandan uyku uyuyamadığım,ne yapmak istediğimi bildiğim, zıpladığım, kimseye hesap vermediğim, anlamlı baktığım,insanları anlayamadığım "burası doğru":), kendimi insanlara anlatmak için yorulmadığım, para kazandığımı hissetmediğim, sürekli mutlu olduğum, iyi bir iş bulursun =), kendimi sevip, sevilmeyi hakketiğimi bildiğim. bu hafta işi bıraktığımı açıklayacağım.belki üzerimden 400 tane öküz kalkar.belki bir 400 tane daha oturur bilemiyorum. kalkar kalkar. hiçbir şey bilmiyorum.ve buraya sürekli mutlu birşeyler yazıcağım için de seviniyorum. sevindur.gözlerinin sürekli içi parlayarak gezen bi çizgi film kahramanı gibiyim.

Çünkü sen şirinsin

BahaR dedi ki...

:)çok teşekkür ederim.yanlış yazmışım kusura bakma.düzeltme için teşekkürler:)peki ben şirinim de sen kimsin?:)

Adsız dedi ki...

ben senin şirin olduğunu bilenim:) gizli bi hayran diyelim. evet biraz yazım hataları vardı:) ama cok onemli seyler degil. ufak teferruatlar sevgili şirin. =)

BahaR dedi ki...

eh peki öyle olsun ozaman.

Adsız dedi ki...

olu r=)

yarın görüşürüz iş bitti eve gitme zamani.

good by şirin =)

BahaR dedi ki...

çav..