11 Aralık 2010

ben kar sevmem.

pek sevgili kar sevenler sorarım size;bu karlar frappucino kıvamına geldiğinde de böyle mutlu olacak mısınız?bana olaya kötü tarafından bakıyorsun bahar diye birşeyler lütfen söylemeyin.yağan karı izlemek elbette hoş...ama bugün işe nasıl geldiğimi size anlatmak istemem.ayrıca çalıştığım semt başka bir ülke gibi karşıma çıkınca şoka uğradı bünyem.
şu karlı havada tek yapmak istediğim eve gidip pişirmek pişirmek pişirmek.fotoğraf çekmek fotoğraf çekmek fotoğraf çekmek..biraz da mad men seyretmek...haftasonum boş olduğu için mutluluktan ölebilirim.lütfen pazartesiye kadar zaman olabildiğince yavaş geçsin..
ve yılbaşında da evde oturmayı planlıyorum.biraz uyuzluk söz konusu.. doğru.lakin eğlencenin hiç bir türlüsünü kaldıramayacak durumdayım.zaten o günün cumaya gelmesi yeterince üzücü.yılbaşı öncesi evde vereceğimiz yemek daveti hayalimizi sanırım bu yıl da gerçekleştiremeyeceğiz.oysa ben bu tip bir davet için bir anda martha s.tewart'a dönüşebilirim.içimde öyle bir coşku öyle bir heyecan..gerisini sen düşün..