10 Ekim 2010

10.10.10 benim için tarihi bir gün.

Tahmin edersiniz ki bugün herkes evlenmek ve doğurmak istedi.Bir kısmınız bunu başarabildi,bir kısmınız başaramadı...hatta bazıları 10.10.10 da saat 10 da doğurmak için doktoru ayarlayabilecek kadar çılgındı.
bense tabi ki böyle bir günde tarihe adımı altın harflerle kazımasaydım şaşardım!!
şu an bu satırları size beynimin sadece ayaklarımın ağrısını algılayabildiği bir zaman diliminde yazıyorum.bu sebeple saçmalarsam lütfen affedin.
ben 10.10.10 da yani bu çoooook önemli günün sabahına doğum ile gözlerimi açıp akşamına oldukça ama oldukça ama oldukça yorucu bir düğün ile gözlerimi az sonra kapatacağım.bacaklarımın ağrısından uyuyabilir miyim orası soru işareti?
şimdi mız mızlanma kısmını geçelim.
gelelim 10.10.10 düğün izlenimlerime.
Düğün çiftimiz gördüğüm en şirin çiftlerden biriydi.Aileler de aynı şekilde...
Bu düğünün en başaralı tarafı kesinlikle arkadaşlardı.özellikle kız almadan sonraki konvoy süperdi.düğünün en güzel kareleri yine arkadaşlarla çekildi...
gelin kaprissiz olunca ben dünyanın en huzurlu insanı haline geliyorum.gelin harikadan 5 yukarı bir pozitiflik içerisindeydi.Damat ta aynı şekilde.
hal böyle olunca fotoğraflar inanılmaz güzel oldu.
içimize sindi.
şimdi buraları geçelim.
10.10.10 dan mıdır?çiftin hoşluğundan mıdır bilinmez.ben bugün evlenmek istedim.bu istek yarın geçebilir.bilemem.ama bunu unutmayalım.. ileride bir gün "ben 10.10.10 tarihinde evlenmek istemiştim" diye anımsayayım bugünü.yine bu şekilde bir kez daha çok evlenmek istemiştim.rüya gibi bir düğün videosu izledikten sonra fakat tarihini takdir edersiniz ki hatırlayamayacağım.
ben sırf o konvoy eğlencesi için falan evlenebilirim.konvoy müthiş birşey yahu.
bu düğün yine gösterdi ki bu tip günlerde hiçbir konuda risk almamalıyız.gelin herzaman yaptırdığı bir saç modeliyle müthiş rahattı.yani neymiş?fönse eğer sana yakışan düğün gününde bile fön çektireceksin!
diğer bir nokta ise;gelinlikte kuyruk olmaması gelinin hareketi açısından yüzde yüz müthiş bir şey..bunları buraya not alayım ki ilerde sıkıntı çekmeyeyim.
uzun lafın kısası. ben bugünkü çifti 2010 un en hoş çifti ilan ediyorum.çalışın 2011 de benim birincim siz olun.ama yok biz bu çiftten daha iyi oluruz 2010 a adımızı yazarız diyor iseniz,elinizi çabuk tutun derim ben.saçmalamaya başladığım için izninizle yatağıma doğru geçiş yapıyorum.saygılar.
Not:bugün r.amada otelde cebi delik gibi her tarafa cebinden kalem piller düşürüp tüm lobiyi gülme krizine sokan bendim. asansörün içinde açlıktan kendinden geçmiş bir vaziyette çikolata yiyen de bendim.kapı açıldığında karşımda bana şokla bakan gözlerin hepsini hatırlıyorum.kusura bakmasınlar.normalde öyle ayıcık değilimdir.sevgiler.