01 Nisan 2010

i want to have a perfect summer, with lots of sunshine and someone special.


dün sabahtan serseri mayınlara gitmeyi kafama koymuştum.2 gündür nina zilli'nin şarkısını dinleyip duruyordum zaten.film bayılıp ta ayılamadığım cinsten.herşeyin doğal olduğu,kimsenin ultra güzel olmadığı,normal hayatların yaşandığı lokum gibi bir film.kesinlikle değinmem gereken diğer bir nokta ise şudur; uzun zamandır bu kadar yakışıklı insanı bir arada görmemiştim..her gömlek bir insanın üstüne bu kadar mı yakışır?bir insan bir gömleği böyle mi iyi taşır?neyse siz de gidin görün filmi..
havaların yavaştan tavaştan ısınması grilerin yerini pembe-beyaz kıyafetlere bırakmaya başladı.ben çok sıcağı sevmem bilirsin.hafif bir rüzgar essin isterim.

önümüzdeki günlerde
yapılması gereken bir sürü işim ve işle ilgili çözmem gereken bir durum var.bana kolaylıklar dileyin de işlerim kolayca düzene girsin.
aylık burç yorumumda şöyle demiş:

Son altı aydır süregelen işleri ve hedeflerinizi yeniden gözden geçirmek, değerlendirmek gerekli görüyorsunuz. yön değiştirmek durumundasınız. Adeta bir hasat mevsimindesiniz. Bu dönemde ortaklaşa işler, anlaşmalar hayatınızı pek çok yönden etkilemekte. Karşınıza gelen fırsatları tartmanız ve başkalarının görüşlerini almak durumundasınız. 31’i sonrasında ortaklaşa kazançlar ve eşinizin ya da ortağınızın imkanlarında olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Yeni yatırım olanakları ve toprağa, gayrimenkule ilişkin fırsatlar söz konusu olabilir.

milliyette ki hakan bey herzaman doğruyu söyler zaten.işime dönüyorum.öpüyorum.
bir de başlıktaki dileklerim gerçek olsun.amin.