02 Kasım 2010

napcaz şimdi?


Hani tam benim kalemim dersiniz ya.bu durum işte öyle birşey.kendisi tam benim kalemim.ben de tam onun kalemi olabilirim.kendime güveniyorum.hani şöyle bir yanyana düşününce.baya yakışıyoruz.tabii bu benim fikrim.ve sanırım böyle de kalacak.engin altan düzyatan bey!!!çok hoşsunuz!!ah ah.

6 yorum:

DoDo dedi ki...

geçen haftasonu asmalı'da yan masamızdaydı. bir arkadaşımın da arkadaşı aynı zamanda, gelin tanıştıralım bahar hanımcım :)

BahaR dedi ki...

aaah dodo tamam ozaman işten, engin altan düzyatan beyle tanışmaya istanbula gidiyorum diye izin almalıyım hemen.gerçekten çok isterim.ama kesin onunla tanışırken herzamanki halimden daha da bir mallık kaplar bünyemi:)ahahhah hep öyle olur ya:)

bellatrix dedi ki...

sevgilisi duymasin, pek bi anlasiyolar zira.

Hera dedi ki...

benden tavsiye, No.

BahaR dedi ki...

bellatrix,evet duymasın çok ayıp olur:)

hera;bu no nun altında sanki birşeyler biliyormuşsun gibi bir gizem hissediyorum ve sanırım meraktan çatlıyorum:)

gülş dedi ki...

püüüü yazıklar olsuuuun! koynumda yılan beslemişim görüyor musun baharcım, dodo hanımın bağlantısı varmış bunca zamandır şahsın aşkıyla yanıp tutuştuğumu bile bile saklamış bu bilgiyi benden.

engin altancığım da taaa koçum benim denen akıllara zarar trt dizisinden beri o ses tonuyla o yandan gülüşüyle kalbimizin prensi ama işte naparsın o da o çaçaron kıza kaptırmış gönlünü kader.

öperim hepinizi!
(ay tehdit gibi oldu, öyle diyl valla bak.)