18 Ekim 2010

if you want to shine like sun,first you will have to burn like it.

Yaptığım şeylere değiyor mu diye düşünüp duruyorum.ve bu ayda en az bir kere tekrarlanıyor.insanın kendini belli bir yere koyamaması oldukça sıkıcı,zor ve de buhranlı.ben bu kısır döngünün içinde yakın bir zamanda kafayı yemekten korkuyorum.yaşadığım karasızlıklar ve yarattıkları iç sıkıntıları bazen beni aşıyor.resmen bünyeme xl geliyor.ne olmak istediğimi bilemiyorum.yaptığım bazı şeylere pişman olup gerizekalı olduğumu düşünüyorum.okuduğum bölümü neden okuduğumu,şu an neden bu işi yaptığımı,hangi konuda iyi olduğumu,sadece oturup yemek mi yapmam gerektiğini yoksa yazı mı yazmam gerektiğini bilmiyorum.kendimden sıkılıyorum.biliyorum geçici bir süre bu duygular içerisindeyim.ama ben dönüp dolaşıp aynı şeyleri düşünmekten sıkıldım.şu an birisi bana bir kariyer planlaması yapsa."evet bak eğer bunları yaparsan en mantıklısı olacak" dese,inanabilecek vaziyetteyim.birşeylere inanmak istiyorum.önümü görmek istiyorum.bazen konuşmak bile istemiyorum.durmak istiyorum.kafamın içinde hiçbir düşüncenin yer almadığı bir zaman diliminde gözlerim açık durmak istiyorum.

4 yorum:

emelo dedi ki...

ay bahar, son cümlelerini okurken beni anlatıyorsun sandım.. Ben bazen böyle bir çukura girip, gömülüp aylarca çıkmam istemem.. Şu anda da o ruh halindeyim sanırım.. İkimize de acil şifalar diliyorum!

mine dedi ki...

bence hepsini aynı anda yapabilicek kadar yeteneklisin bahrcım ve yapıyosun da:)

o izmaritin sahibi dedi ki...

aynı ruh hali grip virüsü gibi mi yayılıyor bana mı öyle geliyor. yemek, yazı ve okuduğum bölüm hakkındaki derin uçurumu ben de yaşıyorum ve ben de hangisinde yoğunlaşacağıma karar veremiyorum. hepsi olsun diyorum. olmuyor. ne yapmalı, nerden başlamalı sorusunu sormak bile derin boşluklar açıyor. karmaşığım sadece.

BahaR dedi ki...

emelo;umarım en kısa zamanda iyileşiriz.

mine;çok teşekkür ederim..seni çok özledim!

o izmaritin sahibi;yemek mi yapıyorsuuun süpeeer!!