28 Eylül 2008

Yaşım kemale erdi (!)

Neden doğum ayı ya da doğum haftası değilde doğum günü?Yetmiyor,bana yetmiyor bi güncük.Dün doğum günümdü.Bugün de doğum günüm olmalı.Çok çabuk bitiyor yahu.Canım sıkılıyor bu duruma,bir çareee!!!!


Eveeet İyki doğdum beeen!!Bu kızlarla,yani Aslı'nın eksik olduğu kızlarla kutladığım doğumgünümde ki pastam.Yani brownie cheesecake.Kızlar mum getirmeyi unutmuşlar heralde(!)Ben de öyle olunca üzerine kendim yazdım.Sonra da afiyetle yedim.Kızlarla asıl doğumgünüm olmadığı,yani 26 Eylül günü kutladık doğumgünümü.

Bu yıl da şahane hediyelerim olmuş bulunuyor.Herkese çok çok çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.Mujukalaramı iletiyorum.Kalpleri havaya fırlatıyorum!!!



Gördüğünüz gibi liste yapmak herzaman işe yarıyor:)














Bu yıl tam iki kutu kestaneşekerim oldu:)





Teyzem,bana Picasso sergisinden aldığı bir baskıyı verdi:)Kendisinin bu resmi nekadar sevdiğini biliyorum.Bana vermiş olması büyük bir şans:)Çok teşekkür ederim teyzeciimmm!!






Sağda gördüğünüz resimdeki masalı siz bilir misiniz?Bu biz küçükken çok sevdiğimiz bezelye prensesinin hikayesidir:)Büş bu hikayenin masaörtüsünü bulmuş:)ve salonu balonlarla süslemiş..Çok teşekkürleeeer büüüş!




Dedecim bana heran yanımda olduğunu hissettirdiğin için sana da teşekkür ederim!!;)

Bahar oldu 21 yaşında.Saçındaki ilk beyazı da bu yıl belirdi anlamsız bir şekilde:)Bir tel beyaz saçım ve 21 yaşım var elimde..Yoksa 22 mi?Hesabını ben hiç bilemem.Ama farketmez 22 ya da 21..Geçen yıl daha fazla büyümeyi istemeyeceğim kadar çok büyüdüğümü farkettiğim bir yıldı..Ama durmak bilmek bilmeyen bir zamanın içinde elinde olmadan büyümeye devam ediyorsun..Keşke bir yerde dursa.İnsanı yaşından çok yaşadığı olaylar büyütüyor..Ama ne demiş Sezen hanım?
"Yıllar sizden kim korkar?"

p.s1:Merve'nin hediyesini değiştirmek durumunda kaldığım için değiştirdikten sonra bahsedeceğim:)
p.s2:işimle gücümle ilgili olarak yeni bir gelişme yaşandı dün gece ama kesinleşmeden konuşmayacağım,hayır lütfen zorlama!Ağzımı açmayacağım.