05 Temmuz 2008

cumartesi.

nişantaşına gittik biz.şöle bi gezdik. topshopta şaane bi elbise vardı ama almadım:)nişantaşından taksime yürüdük biz.canım çıktı.yürürken luna park gördük biz.fotoğraf çektim.aaa havai fişenkelr patlıo gümbürtülü.taksimde midye tava yedik biz.ordan metroya bindim ben.sora leventte indim ben.taksiye bindim ben.ulus dedim ben.eve geldim ben.evde kimseyi göremedim ben.uykum geldi çok.dövme yaptırasım var heran yaptırabilirim.içim kaynadı bak dövme diince:)leylaya gittik bugün.oy sıkıldım.çav.

slikon.

bahar hazırlan bize haber. nası olcak iş? bizim küvetimize slikon sıkıldı haberiniz yok mu sizin????

poooooooof.

küvete slikon çekilmesi nedeniyle tam 12 saat banyo yapamıcam.dışarı da çıkamıcam pooooof.

hayat tecrübem tavan yaptı:)

hava şaane..kavaltı hazır sayılır..karnım acıktı.en son dün öğlen bişiler yedim..akşam da nesfit yedim gerçi..birgün sabah uyanıp ta sevgi yengeme kavaltıda yardım ediceim kimin aklına gelirdi?benim bi kere gelmişti diyenler çaldırıp kapatsınlar sevgi yengem hadi kavaltıya diooo kalkmak vaktidiirr.gelezeim...

param yok pulum yok..

eet eet kendimi aştım artık eminim. sen kalk istanbul' a gel.çok sık görüşmediğin kuzenlerinde kal.sabahın bi köründe dükkahana gidip hayatında ilk kez gördüğün insanlara "günaaaydıınnn meraba ben staj yapmaya geldim" de. sora yine yıllardır görmediğin yengen gelsin eve..raat bi insanım ben yahu çok deiştirdi bu istanbul beni..beni benden aldı götürdü sanki..kedilerle köpeklerle bi samimiyet..böle bi enerji hergün sıkılmadan kalk işe git...alla allaa nedir ki bu böle?normal deil zannımca?şimdi de evde oturdum gazete yapıyorum..yarın cumartesi şimdilik bi programım yok. bi tek caddebostan sahiline gidip oturalım mı dediler.ben de bakarız dedim.bi de sonunda kurutemizletmeciden alabildim kıyafetlerimi.aman bi daa töbe vermem.bi de eve gelirken şöle bi topshop a bershkaya baktım ama herşey çok paaalı:( para kazanmam lazım benim yaaa!!!!bana da para verin para istiorum paraaa paraaa daha çok paraaaa!annemler gelse de haftasonu bişiler alsak..uuuf.uykum gelio hafif çaplı.eet bu güzel cuma gecesinde istanbul da eve saat 8 de gelip bu saate kadar tek başına oturmuş ardından uyumaya karar vermiş bir gencim.muhtaç olduğum kudret damarlarımda ki asil kanda mevcuttur..ve bi de ilk hedefim akdeniz olsun.