03 Temmuz 2008

su gibisi yok.

eve geldim.banyo yaptım.çamaşırları topladım.iş bugün kazasız belasız bitti.yarın da öle olur işallah.babannemi aradım.teyzemle konuştum.damlayla konuştum.başakla konuşuorum.sinirimi bozan tipler var.sinir ediolar kızdırıolar beni.kızgınken konuşmam.konuşmak istemem.beni delirtmeyin.ben haklıyım.hep ben haklı olucam.yoruldum.evimi özledim.banyomu.yatağımı.öle işte sakinleştim biraz su bana iyi gelio.oh.

aaa ağzım açık kaldı!

yemeğe gidip geldim tam yarım saat sürdü ama döndüğümde işten ayça çıktı anlayamadım kaşımla gözüm arasında nası oldu bu iş?

kuru -temizle - me

kurutemizletmeciye taaaa cumartesi ya da pazar emin deilim cumartesi galiba verdiim pantolonum ve eteğimi almamaya devam edersem o adamcağız(24 saat açık olduunu idda eden ama akşam 8de gittiğimde orda olmayan amca)benim o güzeller güzeli eteğimi ve pantolonumu satabilir düşüncesine kapıldım.bi de akşam sevgi yengem ve ibrahim amcamın gelicek olmaları geldi aklıma birden bire ımmm.bu hafta bi çabuk geçti sanki bak bugün ne tatlı perşembe:)

gülün siz gülün.

herşeyi herkesi çook özledim.özlemediğim hiçbişi hiçkimse yok:(merwe napıosunuz orda çok gülüp çok eğleniosunuz diimii ben yokken biliorumm.. bugün ankarada olmak istedim çok istedim.bi de hala yemek yemedim..

takıntı

bişey diimmi ben takıntılıyım hem de hat safhada nedir bu yahu neden bukadar kafaya takıorum dicem ama takılmıcak gibi deil.ya yanlış gösterdiysem baskıya? eer ööle bişe olursa ben ogün yandım işte adlı sezen aksunun naçizane şarkısını hepbir ağızdan söyleriz.yapcak bişey yok.neden böleyim peki bi aptallık bulutu çöktü üstüme korkuoruum ya korkuorum o kadından vallai de billlaide korkuorum.bugünden tezi yok blog yazılarım seri halinde devam edecektir.annem olsaydı babam olsaydı ablam olsaydı yanımda daha aklı başında daha cingöz bi insan olurdum belki ama aklım bi karış havada benim bu istanbullarda konsantrasyon "0"..oof baar ooof.nerden geldiiim istanbul'aa???