23 Ekim 2008

tavana güneş asıcam ben.

Hava erkenden kararır oldu.Ne sıkıcı bi durum.Ben kışı severim.Yani soğuğu severim.Sıcak sevmem.Sürekli soğuk su içerim.Soğuk yemek yemeyi dert etmem.Ama kışın en sevmediğim yanı bu.Ha bi de pazar günü saatleri geri alıcakmışız.OOOff.Mesela kışın kestane kebap yemeyi çok severim.Ama yazın da bi çok yerde nasıl olduğunu anlayamadığım bi şekilde heryerde gördüm.İstanbul'da da çok vardı.Çok ilginç.Yazın yenmez ki o ne öyle..

Bu ara yaptığım hiçbişeyden zevk almıyorum.Hiç bi projemi zevk alarak yapmıyorum.Üstümde bir ağırlık sözkonusu.Telefon etmemin çok gerekli olduğu yeri arayamıyorum mesela.Ama benim telefon etme fobim vardır özellikle tanımadığım ilk defa konuşacağım insanlarsa arayamıyorum.Aşamıyorum bu durumu.Gerizekalı gibiyim.

Başak'a vize çıktı.Hayırlı olsun.İstemiyorum Başak gitsin.Valla istemiyorum.Bende yalan yok.

Buarada Şöyle bi planım var.Bu erken kararma durumu için diyorum ki bizim evin tavanına güneş asalım ve bi daha hiçbirimizin yüzü asılmasın.Hem kapalı a olmaz hava hep de aydınlık olur.Nasılım?

2 yorum:

basak dedi ki...

tavana güneş asmanın 2 önemli yan etkisi :
1. güneşi sabah akşam sizde selamlamak zorunda kalırız (zehra teyze bu duruma her ne kadar haberi olmasa da darılabilir belki)
2. sen 49 değil 39 kilo olursun

allah korusun hiç iyi bir fikir değil beğenmedim :))

not1: gitme tarihi yaklaştıkça hevesim uzaklaşıo öyle şeyler demeee...
not2: hem yorum yazdım hem uzun dikkat çekerim :)))))
not3: öperim hoşkal

cometa dedi ki...

evin tavanında güneş olursa taneroksiyam depreşir ve sürekli güneşlenmeye başlarım. bu da seni her günün sonunda bahar yanabilmiş miyim bahar bacaklarımın arkasıyla önü aynı mı yarın sence yüz mü çalışsak gibi binbir soruyla bunaltmam manasına gelir:) ay tatile gitseeek....